Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Dębki

Jako zakład wentylacyjny mamy pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszym asortymencie odnajdziecie produkty wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy zarys wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta projektant przekażę za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Przy pomocy nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie rozwiązania wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych konsumentów gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dystrybutora wskazanego akcesorium do założenia efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne części. Dzięki czemu dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania wnętrz. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić pożyteczne dodatki między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w budynkach, którego najważniejszą rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Dębki i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl