Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Debrzno

Jako sklep wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej sferze klimatyzacji od dłuższego czasu. W naszym sklepie znajdują się wyroby wyróżniające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

Każdy plan zrobiony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta twórca może zdać za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy potrzebne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie dystrybutora wymaganego osprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich różne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą mogły podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić niezbędne akcesorium między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowaną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Debrzno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl