Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Dywan

Jako sklep wentylacyjny mamy okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdziecie wyroby odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Nabyć można u nas produkty

Projekty

wszelki projekt dokonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta twórca przekażę za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o zarys działania tego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych konsumentów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwanie dostarczyciela wymaganego osprzętu do budowy efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich różne części. Z racji tego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować niezbędne wyposażenie między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest złożoną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Dywan i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl