Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Gardna Wielka

Jako sklep wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej profesji bardzo długo. W naszej ofercie znajdują się wyroby wyróżniające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

wszelki zarys wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta inżynier skieruję za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed zaczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o schemat działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca niezbędnego wyposażenia do założenia efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich różne części. Z racji tego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić niezbędne dodatki między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwowym sposobem przetwarzania powietrza w pokojach, którego najważniejszym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Gardna Wielka i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl