Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Godziszewo

Nasz sklep wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej branży od dawna. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo produkty wyróżniające się wysoką klasą, jak i niską ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

wszelki plan zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynków. Wyciąga on powietrze za jednym razem w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym sklepie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym usługobiorcą gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wskazanego osprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich różne części. Z tej przyczyny dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić niezbędne akcesorium między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego kluczową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Godziszewo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl