Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Gostomie

Jako sklep wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej domenie od dawna. W naszym asortymencie odnajdziecie wyroby charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdy zarys opracowany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyszczególnieniem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta projektodawca może doręczyć za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektant zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż bazowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym zakładzie rozwiązania wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Szukanie dystrybutora potrzebnego akcesorium do instalacji efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Z racji tego dopasowanie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować niezbędne akcesoria między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego najważniejszym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Gostomie i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl