Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Gowidlino

Nasz zakład wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej domenie bardzo długo. W naszym sklepie odnajdziecie wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. Zdobyć można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy zarys wykonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta inżynier dostarczy za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, żeby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim twórca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie urządzenia, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Szukanie dostarczyciela wymaganego akcesorium do budowy niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dlatego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować niezbędne dodatki między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Gowidlino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl