Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Grzybno

Jako zakład wentylacyjny mamy wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej branży od dawna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy zarys opracowany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem oraz bilansem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta projektodawca zda za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie zaopatrzeniowca wskazanego osprzętu do budowy efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne składowe. W związku z tym dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej klasy, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować niezbędne wyposażenie jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w budynkach, którego najważniejszą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Grzybno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl