Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Jastarnia

Jako zakład wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdziecie produkty cechujące się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

Każdy projekt wykonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta inżynier może przekazać za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Przy pomocy innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie dostarczyciela wskazanego osprzętu do zamontowania efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne części. Z tej przyczyny dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować pożyteczne dodatki między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowaną metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego bazową rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Jastarnia i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl