Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Jastrzębia Góra

Nasz sklep wentylacyjny ma ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej sferze klimatyzacji od dawna. W naszym sklepie znajdziecie produkty wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

wszelki plan zrobiony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta twórca może zdać za pośrednictwem kuriera projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwania zaopatrzeniowca niezbędnego wyposażenia do budowy wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z tej przyczyny dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować niezbędne akcesoria między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Jastrzębia Góra i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl