Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Jeziernik

Nasz zakład wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży wytwórców.

Projekty

Każdorazowy zarys utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta twórca doręczy za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o koncept działania tego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o schemat działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze za jednym razem w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym konsumentom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dystrybutora wskazanego sprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dlatego dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować potrzebne akcesoria między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Jeziernik i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl