Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Juszkowo

Jako zakład wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszym sklepie odnajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w obszarze wentylacji.

Projekty

wszelki projekt sporządzony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z listą oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta twórca przekażę za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Wyszukiwanie dostawcy potrzebnego sprzętu do założenia efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich różne składowe. Z racji tego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać do własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić potrzebne dodatki jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w budynkach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Juszkowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl