Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kaliska

Nasz zakład wentylacyjny ma wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej domenie nie od wczoraj. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan utworzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta twórca może doręczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zaczęciem pracy inżyniera ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Dzięki użyciu najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym konsumentom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie zaopatrzeniowca koniecznego wyposażenia do budowy efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. W związku z tym wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować potrzebne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowaną czynnością przetwarzania powietrza w pokojach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kaliska i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl