Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kalisz (gm. Dziemiany)

Nasz zakład wentylacyjny ma bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej domenie od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie produkty cechujące się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki projekt sporządzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta projektant może dostarczyć za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o schemat działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację, które są oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwanie zaopatrzeniowca potrzebnego wyposażenia do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich różne składowe. Z tej przyczyny dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić pożyteczne wyposażenie jak zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego głównym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kalisz (gm. Dziemiany) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl