Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kamień

Jako zakład wentylacyjny mamy solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej sferze klimatyzacji od dłuższego czasu. W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo wyroby charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży firm.

Projekty

wszelki zarys sporządzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta projektant doręczy za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim twórca rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie mechanizmy wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie zaopatrzeniowca koniecznego osprzętu do założenia wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich różne części. Z tej przyczyny dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować pożyteczne akcesorium między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kamień i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl