Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kamienica Królewska

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalizacji od dłuższego czasu. W naszym asortymencie znajdują się produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży wytwórców.

Projekty

Każdy zarys sporządzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyszczególnieniem i wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na prośbę klienta inżynier może zdać za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzorzec działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy niezbędnego sprzętu do budowy efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z racji tego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić pożyteczne dodatki jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie mamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kamienica Królewska i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl