Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kamienny Potok

Jako sklep wentylacyjny mamy pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo produkty wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

wszelki zarys opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta inżynier przekażę za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy inżyniera ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o szablon działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym zakładzie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Szukanie dostarczyciela wskazanego sprzętu do budowy efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne części. Z tego powodu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić potrzebne dodatki między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w budynkach, którego najważniejszym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kamienny Potok i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl