Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Karwieńskie Błoto Pierwsze

Jako zakład wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej sferze klimatyzacji nie od wczoraj. W naszym sklepie znajdziecie produkty cechujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdorazowy projekt wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta inżynier przekażę za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ głównym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszej firmie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostarczyciela potrzebnego akcesorium do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Dzięki czemu wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić potrzebne akcesoria między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Karwieńskie Błoto Pierwsze i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl