Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kiedrowice

Jako sklep wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej specjalizacji od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdziecie produkty wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z listą i planem finansowym przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta projektodawca może dostarczyć za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zaczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszej firmie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych konsumentów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dostawcy wymaganego osprzętu do budowy niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich różne składowe. Dzięki temu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować niezbędne wyposażenie jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kiedrowice i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl