Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kiełpino

Jako zakład wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej specjalizacji od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zdobyć można u nas produkty

Projekty

Każdy projekt utworzony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta projektodawca może przekazać za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o schemat działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Dzięki użyciu innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie konstrukcje, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy niezbędnego akcesorium do założenia prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich oddzielne części. Z racji tego wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować potrzebne dodatki między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w pokojach, którego kluczową rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kiełpino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl