Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kłączno

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej domenie od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką klasą, jak i niską ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

Każdorazowy projekt utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta projektant może doręczyć za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy projektanta ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki użyciu nowatorskich filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie rozwiązania wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym usługobiorcą gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Szukanie dostawcy koniecznego akcesorium do zamontowania efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne części. W związku z tym wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić potrzebne akcesoria między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego kluczowym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kłączno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl