Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kłanino

Nasz sklep wentylacyjny ma wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej sferze klimatyzacji nie od wczoraj. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdorazowy zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta inżynier może zdać za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o szablon działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Dzięki użyciu innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszej firmie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym konsumentom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania zaopatrzeniowca potrzebnego wyposażenia do założenia efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Z racji tego wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić potrzebne akcesorium jak komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kłanino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl