Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kleszczewo

Jako zakład wentylacyjny mamy spore doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej branży nie od wczoraj. W naszej ofercie odnajdziecie produkty odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

wszelki projekt utworzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta projektodawca doręczy za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim twórca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o schemat działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca potrzebnego osprzętu do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Wobec tego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania wnętrz. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić niezbędne akcesoria jak komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwowym sposobem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kleszczewo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl