Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kłodno

Nasz zakład wentylacyjny ma bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej branży bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w sektorze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy projekt opracowany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Opcjonalnie na żądanie klienta projektodawca przekażę za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o koncept działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie konstrukcje wysokiej klasy, które posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie dostawcy wskazanego wyposażenia do budowy wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić pożyteczne dodatki między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w pokojach, którego zasadniczym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kłodno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl