Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kobylnica

Jako sklep wentylacyjny mamy spore doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i niską ceną. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w branży.

Projekty

Każdy zarys zrobiony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta projektodawca może dostarczyć za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy projektanta ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy potrzebne do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym usługobiorcą oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie dystrybutora wskazanego osprzętu do budowy niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich różne części. Dzięki czemu dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić pożyteczne wyposażenie jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczowym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kobylnica i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl