Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Koczała

Jako sklep wentylacyjny mamy okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej sferze klimatyzacji od dawna. W naszym sklepie znajdziecie wyroby odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan zrobiony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Opcjonalnie na życzenie klienta twórca przekażę za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o schemat działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy potrzebne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy niezbędnego wyposażenia do założenia prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich różne składowe. Dlatego dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić potrzebne akcesorium między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego zasadniczym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Koczała i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl