Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kolbudy

Nasz sklep wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej dziedzinie od dłuższego czasu. W naszym asortymencie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży producentów.

Projekty

wszelki zarys utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta inżynier może zdać za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy twórcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Dzięki użyciu nowatorskich filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie dostarczyciela koniecznego sprzętu do budowy wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich różne części. W związku z tym dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić pożyteczne wyposażenie jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w pokojach, którego przewodnią rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kolbudy i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl