Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Konarzyny (gm. Stara Kiszewa)

Jako zakład wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży wytwórców.

Projekty

wszelki projekt zrobiony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyszczególnieniem i planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na żądanie klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektodawca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ podstawowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwania zaopatrzeniowca koniecznego wyposażenia do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich różne składowe. Z tego powodu dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować pożyteczne dodatki między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Konarzyny (gm. Stara Kiszewa) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl