Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kostkowo

Nasz zakład wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej branży od dawna. W naszym asortymencie znajdują się produkty cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

wszelki projekt dokonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyszczególnieniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta inżynier może przekazać za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim inżynier przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynków. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie urządzenia wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty niezbędne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania zaopatrzeniowca wskazanego osprzętu do instalacji efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Dzięki temu dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej klasy, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić pożyteczne akcesorium jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym procesem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kostkowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl