Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Kowale

Jako sklep wentylacyjny mamy spore doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdują się produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki projekt sporządzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem i kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta projektant może doręczyć za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzorzec działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ podstawowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca potrzebnego akcesorium do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dzięki temu wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić niezbędne akcesorium jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego zasadniczą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Kowale i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl