Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Krępa Kaszubska

Jako sklep wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty wyróżniające się wysoką jakością, jak i niską ceną. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w sektorze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy projekt utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem i kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na żądanie klienta projektant może dostarczyć za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektodawca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o szablon działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są gwarancją ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie dostarczyciela koniecznego wyposażenia do założenia wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Dlatego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania pomieszczeń. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować pożyteczne akcesoria jak komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Krępa Kaszubska i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl