Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Krzeszna

Nasz sklep wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszym asortymencie znajdują się wyroby charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy projekt wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem i bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta twórca może skierować za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed zaczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowatorskich filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym usługobiorcą oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwania dostarczyciela niezbędnego akcesorium do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Dlatego dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować potrzebne dodatki między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w pokojach, którego najważniejszym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Krzeszna i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl