Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łapino Kartuskie

Jako sklep wentylacyjny mamy okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalizacji od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy zarys opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem i bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta projektodawca dostarczy za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy projektodawcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o koncept działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ głównym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o wzorzec działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszej firmie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dystrybutora niezbędnego osprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić pożyteczne wyposażenie jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego bazową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łapino Kartuskie i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl