Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łeba

Jako zakład wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej profesji bardzo długo. W naszym asortymencie znajdują się wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w sektorze wentylacji.

Projekty

Każdy plan utworzony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyliczeniem oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta projektodawca może skierować za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych kupujących oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy niezbędnego sprzętu do zamontowania niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale również ich różne składowe. Dlatego wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować potrzebne akcesorium między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnią rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łeba i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl