Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łebcz

Jako sklep wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

wszelki zarys utworzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta twórca dostarczy za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim inżynier zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację, które są oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych usługobiorców gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostawcy niezbędnego wyposażenia do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale również ich różne składowe. Dzięki temu dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować pożyteczne wyposażenie między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest wielowarstwowym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego najważniejszym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łebcz i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl