Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łebieniec

Jako zakład wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej domenie bardzo długo. W naszym asortymencie odnajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy plan opracowany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyliczeniem oraz bilansem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta projektant może skierować za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o formę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Dzięki użyciu innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty niezbędne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym usługobiorcą oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Szukanie zaopatrzeniowca potrzebnego sprzętu do instalacji efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich oddzielne części. Dzięki czemu wybranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować niezbędne akcesorium jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łebieniec i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl