Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Lębork

Jako sklep wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

wszelki plan utworzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i wyceną przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Co ważniejsze na życzenie klienta inżynier dostarczy za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o schemat działania tego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych usługobiorców gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dystrybutora wymaganego sprzętu do budowy wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne części. Z tej przyczyny dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować niezbędne akcesoria jak zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego kluczową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Lębork i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl