Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łęgowo

Nasz sklep wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej branży bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w dziedzinie wentylacji.

Projekty

wszelki zarys opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta projektodawca może dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o wzór działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o szablon działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dostarczyciela koniecznego sprzętu do budowy wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne części. Z racji tego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić potrzebne wyposażenie między innymi zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym procesem przetwarzania powietrza w pokojach, którego najważniejszym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łęgowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl