Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Linia

Jako zakład wentylacyjny mamy okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej sferze klimatyzacji od dawna. W naszej ofercie znajdują się produkty charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w sektorze wentylacji.

Projekty

Każdy plan dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem oraz podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. W dodatku na prośbę klienta inżynier może zdać za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ głównym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Wyszukiwanie dostawcy potrzebnego akcesorium do założenia prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich oddzielne części. Dzięki temu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić pożyteczne akcesoria jak komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnią rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najkorzystniejsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Linia i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl