Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Lipusz

Nasz sklep wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej branży bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem oraz bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta inżynier zda za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ głównym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dostawcy niezbędnego akcesorium do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich poszczególne części. Z tego powodu wybranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować potrzebne dodatki jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Lipusz i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl