Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Lisewiec

Jako zakład wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej profesji bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

Każdorazowy plan zrobiony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyliczeniem oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta twórca skieruję za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o schemat działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszej firmie urządzenia, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Szukanie dystrybutora koniecznego wyposażenia do budowy efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich różne składowe. Dlatego dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej klasy i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować niezbędne akcesoria jak zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest wielowarstwowym sposobem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Lisewiec i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl