Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łokciowe

Nasz sklep wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej specjalności od dłuższego czasu. W naszym sklepie znajdziecie wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki plan wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta twórca skieruję za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym zakładzie mechanizmy wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych konsumentów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwanie dystrybutora niezbędnego wyposażenia do budowy niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Dzięki temu dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować pożyteczne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego zasadniczą rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łokciowe i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl