Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Łyśniewo Sierakowickie

Nasz sklep wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej profesji bardzo długo. W naszym sklepie odnajdziecie produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki plan zrobiony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta inżynier może doręczyć za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o koncept działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania dostarczyciela wskazanego akcesorium do instalacji efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Dzięki temu dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować niezbędne akcesorium jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w pokojach, którego główną rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Łyśniewo Sierakowickie i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl