Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Mądrzechowo

Nasz sklep wentylacyjny ma bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej dziedzinie od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdy plan dokonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyliczeniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na życzenie klienta projektant może doręczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszej firmie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwania dystrybutora wskazanego osprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Dzięki temu dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do odkażania pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować pożyteczne wyposażenie między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w pokojach, którego zasadniczym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie mamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Mądrzechowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl