Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Malbork

Jako zakład wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej domenie od dawna. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdy plan opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem i wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta twórca przekażę za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim inżynier rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszej firmie urządzenia, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym interesantom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwania dostarczyciela koniecznego osprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich poszczególne części. Z tej przyczyny dobranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić pożyteczne dodatki jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego główną rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Malbork i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl