Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Mały Bukowiec

Nasz sklep wentylacyjny ma olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalności nie od wczoraj. W naszym asortymencie odnajdziecie produkty wyróżniające się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdy zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta twórca może zdać za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim inżynier zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Przy pomocy innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie konstrukcje wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym konsumentom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca potrzebnego osprzętu do założenia wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Wobec tego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować potrzebne akcesoria między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczowym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Mały Bukowiec i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl