Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Miedzno (gm. Karsin)

Jako zakład wentylacyjny mamy wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej profesji bardzo długo. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem i kalkulacją przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie urządzenia wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwania zaopatrzeniowca wymaganego osprzętu do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne części. Wobec tego dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić potrzebne akcesorium między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w budynkach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Miedzno (gm. Karsin) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl