Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Młyńsk (gm. Kaliska)

Jako zakład wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy projekt dokonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i wyceną przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta twórca może przekazać za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektodawca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Szukanie zaopatrzeniowca wymaganego sprzętu do założenia wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne składowe. Z racji tego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować potrzebne akcesorium jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w pokojach, którego zasadniczym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Młyńsk (gm. Kaliska) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl