Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Modła (gm. Ustka)

Nasz sklep wentylacyjny ma bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszej ofercie znajdują się produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy plan wykonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Opcjonalnie na życzenie klienta projektodawca może przekazać za pośrednictwem kuriera projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy twórcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Dzięki użyciu najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych kupujących oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie dostawcy potrzebnego osprzętu do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Z tej przyczyny wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania pomieszczeń. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić niezbędne akcesoria między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego zasadniczą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Modła (gm. Ustka) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl