Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Mściszewice

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej branży od dawna. W naszej ofercie znajdują się wyroby wyróżniające się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych firm w branży.

Projekty

wszelki projekt wykonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą i wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta inżynier może skierować za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są oznaką ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dostarczyciela koniecznego wyposażenia do założenia wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dzięki temu dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić niezbędne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego główną rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Mściszewice i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl